Mapa restauracji i knajp Wrocławia czyli gdzie można tanio i smacznie zjeść w tym popularnym mieście.

W każdym z dużych i małych miast są kultowe lokale, które serwują pyszne jedzenie. Często ukrywają się one za niepozornymi szyldami, a o smaku potraw wiedzą tylko nieliczni. Nie inaczej będzie we Wrocławiu, jednym z najpopularniejszych pośród turystów miejsc w naszym kraju, a jednocześnie także jednym z najliczniejszych. Na stałe we Wrocławiu mieszka więcej niż 600 tysięcy mieszkańców, następne 150 tysięcy studiuje na stacjonarnych i zaocznych studiach.

No i należy też wspomnieć o kolejnych dziesiątkach tysięcy turystów, którzy codziennie odwiedzają to przepiękne miasto. A że wiele z tych osób, czy będą to przyjezdni, czy też mieszkańcy, chętnie coś dobrego zjada, to nic dziwnego, że we Wrocławiu działa ogromna ilość najróżniejszych knajp i restauracji.
Wrocław
Napisał: Guillaume Speurt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Działają one zarówno w centrum miasta, gdzie najwięcej jest odwiedzających oraz turystów, jak również na peryferiach, gdzie docierają jedynie nieliczni, ale jak już dojadą to będą wiedzieli po co. Jeżeli ktoś chce sprawdzić wrocławskie smaki, to wspomóc się może internetem, tam z pewnością się dowie, jaka jest najlepsza restauracja we Wrocławiu w opinii internautów, a które lokale będą polecać krytycy i znawcy.Tramwaj we Wrocławiu
Napisał: Kuruman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław ma tak ogromną liczbę najróżniejszych miejsc, w których można zjeść smacznie, że z pewnością nie da się ich wszystkich sprawdzić w ciągu paru dni. Na rzeczywiście rzetelną ocenę najsmaczniejszych knajp zapewne i miesiąc by było mało, gdyż wiele już funkcjonujących robi wiele, aby podnieść poziom, a regularnie otwierane są następne. Jeśli chodzi o wybór jedzenia, to tu również nie będzie się do czego przyczepić. Rzecz jasna We Wrocławiu panuje tradycyjna narodowa kuchnia, często wykorzystująca kulinarne tradycje Górnego Śląska, ale bez żadnego problemu znajdą coś dla siebie miłośnicy innych smaków. Dużo będzie, podobnie jak w większości miast w naszym kraju, orientalnych lokali, coś do zaproponowania będzie również miał Meksyk albo Włochy . Dużą grupę kulinarnych lokali stanowią niewielkie knajpki, łączące w sobie kilka różnych kuchni i smaków. Niektórym to wyśmienicie wychodzi, jedzenie jest niezwykle smaczne, ładnie podane i nie wywołują zawrotów głowy podczas płacenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-09 12:54:16
Tagi: smak, kuchnia, Wrocław, restauracja, lokal, knajpa