Do serwowania deserów lodowych potrzebne będą szklane pucharki, jak również przeróżne akcesoria dostępne dzisiaj w wielu sklepach

W gorące dni każdy szuka niezawodnych sposobów na ochłodę. Jeżeli akurat w trakcie upałów przebywa się w biurze bądź w kameralnym mieszkanku na ostatnim piętrze bloku, to możliwości ma się bardzo ograniczone.


pucharki do lodów
Wtedy najrozsądniej stawiać na uniwersalne, a zarazem najprostsze sposoby, czyli przykładowo można podać porcję smakowitych lodów.


potrawa
Napisał: Graham Hill
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaradna gospodyni ma w kuchennych szafkach mnóstwo przeróżnych naczyń oraz akcesoriów. Jednak przed nadchodzącym sezonem letnim powinna skontrolować, czy w czasie upałów będzie miała w czym zaserwować smaczne lody. Chociaż można je wyłożyć na mały talerzyk, to jednakże pucharki do lodów (ładne pucharki do lodów) wyglądają na stole tysiąc razy lepiej. O profesjonalnym podejściu gospodyni świadczy również jakość i różnorodność posiadanych akcesoriów. Prawdopodobnie najbardziej potrzebne są łyżki do lodów (łyżki do lodów), choć i plastikowe łyżeczki są czasem wręcz niezbędne.


Smaczne lody można zrobić w domu, jeśli tylko ma się sprawdzony przepis oraz odpowiednie narzędzia.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim przypadku sprawdź inny polecany serwis kawa ziarnista, który również ma ciekawe informacje.

Amatorom lodowych deserów bez wątpienia przydadzą się szklane lub metalowe pucharki do lodów, ale tak naprawdę o kulinarnym sukcesie zdecydują umiejętności cukiernika hobbysty. Z pewnością pomocne będą specjalne maszyny do wyrobu lodowych smakołyków, a także fantazyjne foremki. Tymczasem łyżki do lodów pozwalają na łatwe formowanie gałek, co ma wielkie znaczenie podczas przygotowywania deseru na jubileuszowe przyjęcie.


Tak przygotowanie, jak i podawanie deserów lodowych wymaga kreatywności. Na szczęście zaradne panie domu mają do dyspozycji także kolorowe dodatki: brzoskwiniowe polewy, słodkie posypki albo soczyste owoce oraz frapujące dekoracje, np. w formie papierowych parasolek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-25 11:26:17
Tagi: owoce, papier, smaczne, pani domu