Wrocław - malownicze miasto, które urzeka swą kuchnią

To perła Dolnego Śląska. Slynie z nietuzinkowej architektury, niezmiernie długiej historii oraz oczywiście krasnali.


wrocław dobre jedzenie
Napisał: Media Forum
Na podstawie: Media Forum


Nierzadko bywa określany mianem Wenecji Północy.


ciacha
Napisał: Ruth Hartnup
Na podstawie: http://www.flickr.com


herbata
Napisał: Thomas Luebke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czym jeszcze może poszczycić się Wrocław Dobre jedzenie to bezsprzecznie jeden z jego największych „walorów”. Teraźniejsza kuchnia miasta stanowi „mieszankę” rozlicznych wpływów – dla przykładu kresowych, poznańskich, łemkowskich bądź też żydowskich. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że co roku setki tysięcy turystów przyjeżdża tu w poszukiwaniu niezapomnianych wrażeń smakowych. Jeśli interesują Cię świetne restauracja Wrocław rynek szczególnie, posiada naprawdę sporo do zaproponowania. Kluski śląskie, faszerowane gołąbki po lwowsku, żur, duszony królik, – wyliczać można bez końca.

Jeśli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie interesujący, odwiedź serwis, a dowiesz się większą ilość informacji, które Cię niesamowicie zafascynują.

Te potrawy niezaprzeczalnie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych łasuchów. Po dobrym posiłku na pewno nikt nie odmówi aromatycznej „małej czarnej” i ochoczo zapuka do drzwi miejsca, którym jest kawiarnia Wrocław dysponuje bogatą „bazą” owego rodzaju lokali gastronomicznych.


Wszystkie przywołane dotąd przykłady dowodzą jednego - Wrocław jest miastem, które powinno się zwiedzić. Nie zwlekaj dłużej i uczyń to już dziś!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 16:54:08
Tagi: dania, miejsca, lokal