November 2016 archive

Bary na wrocławskim Rynku - jakie z nich powinno się odwiedzić

kawiarnia
Napisał: Segafredo Zanetti
Na podstawie: Segafredo Zanetti
Każda osoba, która miała okazję być stolicy Dolnego Śląska i była na wrocławskim Rynku dobrze wie, że to faktycznie fajne miejsce. Ogółem polskie miasta posiadają świetne rynki, na których stale się coś dzieje. Powinniśmy, więc wziąć pod uwagę to, by wybrać się na rynek każdego większego miasta, w którym się znajdziemy, bo na sto procent nie będziemy zawiedzeni. Jeżeli chcemy wybrać się na piwo, to możemy pójść do bar Wrocław rynek jest miejscem, gdzie jest faktycznie wiele fajnych barów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 15:17:07
Tagi: rynek, architektura, lokal

Organizacja wesela lub bankietu w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu na pewno przypadnie do gustu... i smaku.

dekoracja weselna
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami jedzenie w mieszkaniu nudzi, albo zwyczajnie nie chce się nam ugotować. W takim czasie chętnie idziemy spożyć coś poza domem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, że mamy szansę zjeść coś dobrego, czego nigdy byśmy sami nie zrobili.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:30
Tagi: Menu, kuchnia, sala

Napary, jakie tworzone zostały z najprawdziwsza pasją.

gotowania
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
W branży spożywczej można bez problemów wyszukać wiele takich przedsiębiorstw, które wytwarzają swoje artykuły z oparciu o tradycyjne receptury i z prawdziwą pasją, z wykorzystaniem mniej skuteczne, ale za to zgodne z tradycją narzędzia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:29
Tagi: napój, jedzenie, firmy, parzenie, artykuły

Odzież dla gastronomii – czym kierować się w trakcie zakupu?

kelner
Napisał: Alan Light
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojego lokalu gastronomicznego, na przykład restauracji, potrzebuje dostosowania się do wielu reguł i pilnowania niejednej sprawy. Poza zamawianiem świeżych, wysokiej jakości produktów spożywczych, zabieganiem o dobrą reklamę oraz inwestowaniem w sam lokal, wymagane jest zatroszczenie się o swoją załogę. Nie mówimy tutaj wyłącznie o pensji, lecz także o zagwarantowaniu właściwych warunków pracy. Ludzie zatrudnieni w kuchni albowiem muszą mieć specjalny ubiór. Nie każdy rozeznaje się, jak kupić odzież dla gastronomii, więc przyda się kilka zaleceń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:29
Tagi: restauracja, produkty spożywcze, kelnerzy

Cukiernictwo - branża, jaka w dalszym ciągu cieszy się wielkim powodzeniem

tort ślubny warszawa
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdaje się, że mimo tego, że często spożywamy śmieciowe jedzenie, paradoksalnie, w innych sytuacjach zwracamy większą uwagę na to, co jemy. Na przykład wolimy zapłacić trochę więcej za ciasto w kawiarni niż kupować je w supermarkecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 10:41:11
Tagi: zysk, żywienie, gości

Wyposażenie dla kuchni - które produkty absolutnie muszą się znaleźć w tym pomieszczeniu, by gotowanie było wygodniejsze?

czarno-biała kuchnia
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gotowanie jest czasami kojarzone z problematycznym obowiązkiem. Tymczasem, osobiste wykonywanie posiłków może być faktycznie proste, jeżeli w kuchni posiada się przydatne wyposażenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 08:31:12
Tagi: potrawy, AGD, garnki

Kubek termiczny- świetny sposób na zachowanie długotrwałego ciepła ulubionych napojów

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwościom, że napoje gorące nie bez powodu są tak często spożywane, ponieważ zarówno kawa, jak również herbata cieszą się ogromną popularnością. Mało kto może wyobrazić sobie śniadanie bez pysznej kawy, czy podwieczorek bez owocowej herbaty. Zarówno jeden, jak i drugi napój smakują jednak najlepiej, gdy zachowana jest odpowiednia temperatura, co zapewnia kubek termiczny, jaki jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą, aby ich napoje długo utrzymywały prawidłową temperaturę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 13:58:15
Tagi: temperatura, napoje, herbata, kubek

Buduje się znacznie więcej winnic w naszym kraju. Czy nietrudno mieć prywatną? Jakie potrzeby proceduralne i pieniężne trzeba spełnić

krzak wina
Napisał: VnGrijl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Produkowanie wina w naszym państwie może się opłacać, jednakże ci co się na to decydują muszą się przygotować na spore koszty. Niezbędna jest także wiedza i cierpliwość. Zazwyczaj będą zajmować się tym pasjonaci wina, dla których jest to interes, ale także przede wszystkim sposób na życie. Sprawdź w jaki sposób mogą rozwinąć się w winnice w Polsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 13:12:17
Tagi: wina, plon, winorośla

Już dzisiaj kup herbatę zieloną , a także herbatę rooibos, delektuj się ich smakiem i chudnij bez jakichkolwiek dodatkowych suplementów

Herbata
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Czy tylko Anglicy celebrują picie herbaty?
Zapewne nie, coraz| więcej mieszkańców Polski tak samo często i chętnie sięga po ten wyjątkowy napar. Do niedawna ulubioną herbatką wszystkich Polaków była czarna z cytryną i cukrem. Osoby dbające o zdrowie zamieniały ten ostatni detal na miód, jednak nie rezygnowały z picia tego napoju. Obecnie coraz więcej ludzi wyszukuje opcjonalnego wyjścia, bowiem czarna herbata nie do końca jest tak zdrowa jak mogłoby nam się wydawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-05 13:04:18
Tagi: napój, organizm, cytryna, {skóry