November 2016 archive

Bary na wrocławskim Rynku - jakie z nich powinno się odwiedzić

kawiarnia
Napisał: Segafredo Zanetti
Na podstawie: Segafredo Zanetti
Każda osoba, która miała okazję być we Wrocławiu i trafiła na wrocławski Rynek doskonale wie, że to rzeczywiście piękne miejsce. Ogólnie polskie miasta mają świetne rynki, na których stale się coś wydarza. Warto, więc wziąć pod uwagę to, żeby pójść na rynek wszystkich większych miejscowości, do którego przyjedziemy, bo na sto procent nie będziemy zawiedzeni. Jeśli chcemy pójść na piwo, to możemy wybrać bar Wrocław rynek jest miejscem, gdzie jest rzeczywiście wiele fajnych barów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 15:17:07
Tagi: rynek, architektura, lokal

Organizacja wesela lub bankietu w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu na pewno przypadnie do gustu... i smaku.

dekoracja weselna
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasem jedzenie w mieszkaniu zanudza, lub po prostu nie chce się nam ugotować. W tym momencie z chęcią idziemy zjeść coś poza domem. Jest to bardzo wygodne wyjście, szczególnie, że mamy możliwość skonsumować coś smacznego, czego nigdy byśmy sami nie ugotowali.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:30
Tagi: Menu, kuchnia, sala

Napary, jakie tworzone zostały z najprawdziwsza pasją.

gotowania
Napisał: Blomus
Na podstawie: Blomus
W branży spożywczej można bez problemów wyszukać wiele takich przedsiębiorstw, które wytwarzają swoje artykuły z oparciu o tradycyjne receptury i z prawdziwą pasją, z wykorzystaniem mniej skuteczne, ale za to zgodne z tradycją narzędzia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:29
Tagi: napój, jedzenie, firmy, parzenie, artykuły

Odzież dla gastronomii – czym kierować się w trakcie zakupu?

kelner
Napisał: Alan Light
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojego lokalu gastronomicznego, na przykład restauracji, domaga się dostosowania się do wielu zasad oraz pilnowania niejednej kwestii. Poza zamawianiem świeżych, dobrej jakości produktów spożywczych, dbaniem o pozytywną reklamę i inwestowaniem w sam lokal, konieczne jest zatroszczenie się o swoją ekipę. Nie mówimy tutaj tylko o pensji, ale również o zapewnieniu odpowiednich warunków pracy. Ludzie zatrudnieni w kuchni bowiem muszą posiadać specjalny ubiór. Nie każdy wie, w jaki sposób zakupić odzież dla gastronomii, dlatego przyda się kilka wskazówek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:29
Tagi: restauracja, produkty spożywcze, kelnerzy

Cukiernictwo - branża, jaka w dalszym ciągu cieszy się wielkim powodzeniem

tort ślubny warszawa
Napisał: dhub limited
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wydaje się, że mimo tego, iż często jemy śmieciowe jedzenie, paradoksalnie, w innych wypadkach zwracamy większą uwagę na to, co jemy. Na przykład wolimy zapłacić ciut więcej za ciasto w cukierni niż kupować je w markecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 10:41:11
Tagi: żywienie, zysk, gości

Wyposażenie dla kuchni - które produkty absolutnie muszą się znaleźć w tym pomieszczeniu, by gotowanie było wygodniejsze?

czarno-biała kuchnia
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Codzienne gotowanie kojarzy się wielu osobom z problematycznych i nielubianym obowiązkiem. Tymczasem, osobiste przyrządzanie posiłków może być faktycznie proste, jeśli w kuchni posiada się niezbędne wyposażenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 08:31:12
Tagi: potrawy, AGD, garnki

Kubek termiczny- świetny sposób na zachowanie długotrwałego ciepła ulubionych napojów

herbata
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwościom, że napoje gorące nie bez powodu są tak często spożywane, ponieważ zarówno kawa, jak również herbata cieszą się ogromną popularnością. Mało kto może wyobrazić sobie śniadanie bez pysznej kawy, czy podwieczorek bez owocowej herbaty. Zarówno jeden, jak i drugi napój smakują jednak najlepiej, gdy zachowana jest odpowiednia temperatura, co zapewnia kubek termiczny, jaki jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą, aby ich napoje długo utrzymywały prawidłową temperaturę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 13:58:15
Tagi: temperatura, napoje, herbata, kubek

Buduje się znacznie więcej winnic w naszym kraju. Czy nietrudno mieć prywatną? Jakie potrzeby proceduralne i pieniężne trzeba spełnić

krzak wina
Napisał: VnGrijl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Produkowanie wina w Polsce może się opłacać, jednakże ci co się na to będą decydować muszą się przygotować na znaczne koszty. Niezbędna jest też wiedza i cierpliwość. Zazwyczaj zajmują się tym pasjonaci wina, dla których jest to biznes, ale także przede wszystkim sposób na życie. Zobacz w jaki sposób rozwijają się w winnice w Polsce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 13:12:17
Tagi: wina, plon, winorośla

Już dzisiaj kup herbatę zieloną , a także herbatę rooibos, delektuj się ich smakiem i chudnij bez jakichkolwiek dodatkowych suplementów

Herbata
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Czy tylko Anglicy celebrują picie herbaty?
Zapewne nie, coraz| więcej mieszkańców Polski tak samo często i chętnie sięga po ten wyjątkowy napar. Do niedawna ulubioną herbatką wszystkich Polaków była czarna z cytryną i cukrem. Osoby dbające o zdrowie zamieniały ten ostatni detal na miód, jednak nie rezygnowały z picia tego napoju. Obecnie coraz więcej ludzi wyszukuje opcjonalnego wyjścia, bowiem czarna herbata nie do końca jest tak zdrowa jak mogłoby nam się wydawać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-05 13:04:18
Tagi: napój, organizm, cytryna, {skóry