Organizacja wesela lub bankietu w Lubinie to już nie kłopot. Propozycja restauracji każdemu na pewno przypadnie do gustu... i smaku.

Czasem posiłek w czterech kątach zanudza, lub po prostu nie chce się nam ugotować. W takim momencie chętnie idziemy spożyć coś na mieście. Jest to bardzo komfortowe wyjście, zwłaszcza, że mamy szansę skonsumować coś dobrego, czego nigdy byśmy sami nie przyrządzili.


przyjęcie weselne
Napisał: EMILIE RHAUPP
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takim miejscem jest restauracja Lubin. Świetnie wyglądający na zewnątrz budynek przyciąga i zachęca, by wejść do środka. Obszerne menu aż zniewala i mami różnorodnością.
Sztab doświadczonych kucharzy na czele z długoletnim specjalistą - szefem kuchni, gwarantuje nawet najbardziej wymagającym podniebieniom wspaniałą ucztę. Cała kadra dba, aby klient był zadowolony i syty. To podwyższa nie tylko już ogromną renomę, która posiada restauracja Lubin, ale też ukazuje, że ich praca nie idzie w zapomnienie, a wręcz przeciwnie – zachwyca szeroką ofertą smakową straw i dodatków.

Co ciekawsze w propozycji lokalu jest także do wynajmu sala weselna Lubin ( link : www.staremury.eu/onas/przyjecialink : ). Któż by nie pragnął urządzić biesiady w tak pięknym miejscu z tak pysznym pożywieniem? Jeżeli więc poszukujemy miejsca w którym będzie można świętować wstąpienie na nową drogę życia, to ze spokojem możemy brać tą propozycję, którą jest sala weselna Lubin. Podczas omówienia z managerem będziemy informowani o wszystkich detalach. W alternatywach rezerwacji sali są dopisane do wybrania takie sprawy jak zdobienie sali i stołów, naturalnie wybór drobiazgowe całkowitego menu – obiadu, kolacji, przystawek, słodkości i ciast oraz napojów i alkoholi.


wesele
Napisał: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na indywidualne prośby kuchnia posiada możliwość stworzenia dań w pełni wegetariańskich, wegańskich lub z produktów bio – a to odróżnia na współczesnym rynku. W dodatku manager i kadra zarządzająca może wspomóc w poszukiwaniu zespołu weselnego i fotografa, ponieważ po długoletnich już organizacjach imprez tego typu zdążyła dość dobrze poznać tą branżę.

Tak czy inaczej jeżeli ktoś chce porządnie zjeść, lub zorganizować wesele, to restauracja Lubin i jej sala weselna Lubin staną na wysokości zadania i zrobią wszystko, by klient czuł się komfortowo. Niesamowicie wyborne a do tego zróżnicowane w kwestii smaków jedzenie daje gwarancję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i swego podniebienia.

Co warto przeczytać? www.staremury.eu/onas

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 09:08:30
Tagi: kuchnia, Menu, sala