Internet w tych czasach jest konieczny w każdym miejscu? Jakie mogą być tego największe zalety?

Nasze czasy są przepełnione mobile i social mediami. Robiąc przedsiębiorstwo, którą codziennie mają szansę odwiedzić ludzie – tak samo wielkie sklepy, jak i malutkie kawiarnie – trzeba mieć świadomość, że chcą oni być cały czas on-line. Dostępność do sieci daje im bowiem możliwość sprawdzenia wiadomości zarówno prywatnych, jak i służbowych. Warto zatem dać im szansę wykorzystania z bezpłatnego dojścia do sieci – może w sumie dzięki tego rodzaju działaniom będą oni dostosowywać w sumie nasz lokal.


restauracja
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Stając się bystrym właścicielem, nie sposób nie zauważać, jakie możliwości daje dostęp do sieci dla klientów i związany z nim WiFi marketing. WiFi marketing ma szansę zostać użyty dla celów przedsiębiorstwa – by np.

Interesujący artykuł? Jeśli tak myślisz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie (https://www.wineme.pl/wino-na-prezent), którą tutaj znajdziesz, także jest coś ciekawego!

przekazać swoim klientom informacje marketingowe. Jest to nowoczesne rozwiązanie marketingowe, które głównie skierowane jest do firm, które mają szansę oferować swoim klientom dostęp do sieci. WiFi marketing działa bardzo prosto. Klient przychodzący do naszego sklepu łączy się z siecią WiFi. Logowanie może nastąpić przy pomocy Facebooka, dzięki czemu możemy mieć dostęp do dostępnej sieci. W momencie logowania się do sieci klient może zobaczyć pokazywaną przez nasz lokal reklamę. Kolejno tworzona jest baza klientów, dzięki czemu możliwy jest kontakt z nimi i wysyłanie im informacji o nowościach w lokalu albo sklepie. WiFi marketing (ten adres: tu) jest jeszcze nie bardzo docenianą metodą, jednak trochę zaczyna się to zmieniać. Znacznie częściej sklepów, lokali albo restauracji.

wifi marketing
Napisał: kennejima
Na podstawie: http://www.flickr.com
Głównymi korzyściami, które niesie za sobą stosowanie WiFi marketingu to przede wszystkim, branding. Co więcej może dawać on okazje naprowadzania klientów do naszej strony startowej, aplikacji mobilnej lub też prosto na fan paga na Facebooku. WiFi marketing może dawać również szansę skierowania informacji marketingowych od razu realnie. Ponadto daje możliwość zebrania danych kontaktowych do klientów, logujących się na dostępną sieć internetową. Najdoskonalszym punktem jest jednak możliwość kontaktu z nabywcą już po opuszczeniu przez niego naszego lokalu - jest to tak nazywany remarketing, wiadomości na Facebooku albo poprzez wiadomość e-mail.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:27:00
Tagi: reklama, firma, kontakt, lokal