Impreza urodzinowa dla małego dziecka – czego nie może na zanim nie być?

Jeśli zbliżają się urodziny Twojego malucha, z pewnością planujecie przyjęcie, na jakim pojawią się jego przyjaciele. Takie przygotowania to prawdziwa frajda dla dorosłych i dla samego zainteresowanego. O czym trzeba wiedzieć organizując całe przedsięwzięcie?


Dekoracje


Kolorowe serpentyny to niemalże obowiązkowy element każdego przyjęcia urodzinowego.
, oprócz tego nie zdoła niewątpliwie zabraknąć balonów. Warto także dbać o korzystne nakrycie stołu – dzieciaki uwielbiają barwne dekoracje, dlatego świetnym rozwiązaniem zostaną kolorowe talerzyki i kubeczki wykonane z plastiku albo papieru. Możecie je ozdobić samodzielnie, lub zakupić gotowe towary w sklepie.

Zainteresował Cię taki tekst? W takim razie sprawdź ponadto to, tu też znajdują się tylko świetne informacje (https://prezero.com/pl/gospodarowanie-odpadami/), które na pewno Cię zainteresują.

Również skoro planujecie imprezę tematyczną, np. nawiązującą do ulubionej bajki malucha, nie jest problemów ze znalezieniem odpowiedniej zastawy, a jej zaletą bywa kategorycznie to, że się nie stłucze, co znacznie ogranicza ryzyko zranienia.


towary
Napisał: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zabawy


Nie ma się co oszukiwać – kilkuletnie dzieci nie na pewno nie usiedzą za długo w jednym miejscu, zatem trzeba przygotować dla nich jakieś atrakcje. Zdoła to zostać np. poszukiwanie skarbu na bazie przygotowanej wcześniej mapy, wspólne przygotowanie obrazka z wykorzystaniem podobnych surowców, w jaki sposób np. patyczki do lodów, kolorowy papier, plastelina itp., bądź konkurs z drobnymi upominkami i nagrodami pocieszenia, żeby nikt nie stracił odpowiedniego humoru. Odpowiednio byłoby, gdyby nad tymi zabawami czuwał ktoś odpowiedzialny, np. starsze rodzeństwo solenizanta, mąż, lub Ty sama, jeśli nie pochłoną Cię zajęcia w kuchni. Dzięki temu zyskasz świadomość, że ktoś kontroluje całą sytuację, a dzieci ani poprzez moment nie zostaną się nudzić.


Jedzenie


patyczki do lizaków
Napisał: SM KaMos
Na podstawie: SM KaMos


cukierniczki
Napisał: Arpit Gupta
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzieci niewątpliwe najchętniej sięgać zostaną po tortom (polecamy strona), toteż również należy przygotować dla nich ciasteczka, lub tzw. cake popsy, zatem ciasto na patyczkach. Nie będą one trudne do wykonania, a wolno z nich wyczarować kolorowe cuda, jednak potrzebne Ci będą patyczki do lizaków do kupienia w sklepach z artykułami cukierniczymi.
Warto, aby na stole znalazły się także pożywne kanapki i owoce, a też zdrowe soki i woda mineralna – chipsy i gazowane napoje to nie do końca właściwy pomysł i choć pociech je uwielbiają, ich rodzice powinny nie pozostawać zadowoleni z tego menu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:46:50
Tagi: napoje, ciasteczka, artykuły