Pora na rewolucję w twojej kuchni. Garnki, w jakie powinnaś zainwestować.

Masz dość marnych naczyń do gotowania? Nie znosisz ich ciągle zmieniać? Mamy dla ciebie wyjście.


Patera Gold White Bloomingville
Napisał: Bloomingville
Na podstawie: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to linia luksusowych garnków belgijskiej firmy. Wyprodukowane są ze stali, lecz inaczej niż w przypadku wielu oferowanych w sprzedaży garnków nie rdzewieją, nie rysują się i nie zmieniają barwy. Dzięki specjalnej technologii opracowanej przez firmę długie lata garnki powinny mieć kolor jak tuż po kupnie. Korzystanie z nich oznacza też o wiele większy poziom higieny. Na garnki Apollo Demeyere można otrzymać nawet 30 lat gwarancji. Uchwyty mocowane są przy pomocy spawania. Z tego powodu praktycznie nie ma możliwości, by one się odczepiły albo się poluzowały. W związku z tym, że różnych garnków używa się do innych typów gotowania, dno oraz ścianki mają grubość przystosowaną do potrzeb. Producent przeprowadził wiele eksperymentów, żeby to stwierdzić.


Przede wszystkim polecić można patelnie nieprzywierające Demeyere. Patelnie to garnki najbardziej podatne na przegrzanie.

Czy pasjonuje Cię podobna tematyka? Jeśli tak, to wejdź na ten link oraz zdobądź pomocne szczegóły też na analogicznej witrynie.

Są również bardzo często używane. Dzięki specjalistycznej konstrukcji dna i ścianek łatwo jest smażyć równomiernie na całej powierzchni.


Patelnie nieprzywierające Demeyere będą fantastycznym wyposażeniem każdej kuchni. Uznają to zarówno początkujący w dziedzinie gotowania jak i profesjonalni kucharze. Zdecydowanie ułatwiają także ograniczanie ilości stosowanego tłuszczu.


wizja - hotel
Napisał: Torsten Maue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Następnym wartym polecenia produktem są patelnie żeliwne Staub. Na ogół wyposażone są w rączki z drewna. Zbudowane są z trzech warstw - wewnętrznej i zewnętrznej z emalii, między którymi znajduje się żeliwo. Są bardziej wytrzymałe na zarysowania, potrawy nie przywierają, łatwo się je czyści. Patelnie żeliwne Staub na pewno ułatwią przygotowanie jedzenia w każdej kuchni.


Mimo iż wspomniane wyżej garnki to akcesoria dość drogie, niemniej jednak będzie to inwestycja na lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:16:37
Tagi: akcesoria, patelnie, tłuszcz, rodzaj