Barek na alkohol - czyli jak zadziwić gości?

Spotkaniom ze przyjaciółmi oraz rodziną często towarzyszą napoje alkoholowe. Z tego powodu powinniśmy przewidzieć miejsce jego trzymania - najlepiej ustronne.

sklepowy barek na alkohol
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W jednym z mieszkanek w jakich przebywałam przemieszczając się po kraju był niezwykle ciekawie skonstruowany barek domowy. Lustrzana ścianka z dysponowała kilkunastoma półeczek z wieloma alkoholami dokładnie z całego świata! Na samym dole zaś była dwudrzwiowa duża szafka z półkami na szkło - literatki, kieliszki, lampki! Z przodu stał wysoki stół stoły do jadalni (pod nim była kolejna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Komplet w drewnie z dębu, zaś każda ze szklanych półeczek podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą wersję zdołają sobie jednak pozwolić zaledwie osoby posiadające dużą powierzchnię domu oraz dużym budżetem. Co w przypadku, gdy nie posiadamy aż takich sposobności mieszkaniowych a także pieniężnych? Na szczęście posiadamy w dalszym ciągu co najmniej dwie atrakcyjne opcje.

Spodobał Ci się zaprezentowany wpis? Jeśli tak, poczytaj dodatkowe informacje, które z pasją opisaliśmy w najnowszym artykule (http://www.lampyilampki.pl/329-lampy-klasyczne-do-salonu).

Pierwszą z nich jest mały barek na kółkach - odnajdziemy przynajmniej jego dwa wersje. Pierwsza to rodzaj podwójnego stoliczka kawowego. U góry możemy wówczas postawiać nasze trunki, i na niższej półce znajdziemy miejsce kieliszki.

Druga postać to zamknięta szafka w niepowtarzalnym kształcie - po tej stronie posiadamy wiele bogatych opcji do doboru - widziałam baryłki, gitary, globusy, księgi bądź mikre stojące zegarki. W środku wolno znaleźć - zależnie od wysokości - parę półeczki z dostosowywaną wysokością. Jest to o tyle wygodne możliwość, iż na co dzień przypuszczalnie barek być całkowicie z boku, natomiast podczas rodzinnego zjazdu mieć zastosowanie za dodatkowy miniaturowy stoliczek.

Najprostszy barek na coś mocniejszego to jedna z szafek w meblościance, jaka otwiera się poziomo - odszukamy w niej zwyczajowo jedną wysoką półkę dodatkowo dwie niższe.Jest z pewnością opcją najbardziej ekonomiczną w przypadku zajmowanego miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-19 20:54:41