Nowatorskie opakowania,czyli w co zapakować wyroby naszej firmy

Jeżeli nasze przedsiębiorstwo produkuje jakieś wyroby, nie ma znaczenia jakie, to zawsze istnieje potrzeba ich odpowiedniego zapakowania. Nie tylko dlatego, by nasze produkty były odpowiednio przechowywane, lecz również po to, by były atrakcyjne dla naszych odbiorców i wyróżniały się na tle konkurencyjnych produktów. Właściwe opakowanie to rzecz równie ważna, jak sam produkt. Dobre opakowanie to klucz do sukcesu. Jaki jest wybór?

Butelka plastikowa
Napisał: 欣盈
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różne firmy mają w swojej ofercie szeroką gamę różnych opakowań: torby papierowe albo foliowe, butelki plastikowe, czy opakowania doypacks (sprawdź wiecej). Oferta jest niezwykle bogata, zatem każdy może znaleźć opakowanie właściwe dla swojego produktu. Ale które wybrać? Wybór właściwego opakowania jest uzależniony od tego, co produkujemy. W przypadku soków lub innych produktów w postaci płynu oczywistym jest wybór pomiędzy butelkami szklanymi a tymi wykonanymi z plastiku.

Zwróć uwagę na szczegóły w linku, znajdziesz tam jeszcze dokładniejsze dane, które na pewno także będą dla Ciebie interesujące.

Jeśli produkujemy produkty, które nie potrzebują specjalnych warunków do przechowywania, to wystarczy zwykłe pudełko kartonowe. Świetnym rozwiązaniem praktycznie każdego rodzaju produktu mogą być opakowania doypacks. Jest to rozwiązanie szalenie popularne, a również niezwykle funkcjonalne.

Chcesz ciągnąć dalej ciekawą treść? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj sprzątanie po zwłokach na następnej podstronie.

W przypadku tego typu opakowania, mamy duży wachlarz różnorakich możliwości (polecana firma Profil).

Sos tabasco
Napisał: MclLhenny Co.
Na podstawie: MclLhenny Co.
Przykładowo są to opakowania ze struną, jakie świetnie nadają się np. do pakowania przypraw. Dzięki możliwości ich wielokrotnego otwierania i szczelnego zamykania lepsza jest ich funkcjonalność. Podobnie jest w przypadku opakowań doypacks z korkiem, które również mogą być bez problemu otwierane wielokrotnie, dobrze się nadają do wszelakich płynów, ponieważ można do nich pakować produkty chemii gospodarczej, a również różnego rodzaju produkty spożywcze jak na przykład keczupy, polewy, a nawet soki. Ponadto istnieje wiele możliwości właściwego zaprezentowania naszego wyrobu. Opakowania nadają się do zadrukowania dużej powierzchni. Dostępne są także opakowania z okienkiem, dzięki nim klienci mają możliwość sprawdzenia zawartości opakowania. Oprócz tego, opakowania typu doypacks możemy wyposażyć w tak zwaną eurozawieszkę, czyli haczyk, który umożliwia zawieszenie opakowania. Jest jeszcze możliwość perforacji folii, która znacznie ułatwia otwieranie.

Istnieje dużo możliwości zapakowania wyrobów. Jedyne, co musimy zrobić, to rzetelnie sprawdzić ofertę dostępną na rynku. Najlepiej jest poszukać w internecie. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce słowa takie jak „opakowania” lub „opakowania doypacks”. Pozostaje nam tylko wybrać odpowiednie opakowania dla naszej firmy. Pamiętajmy, że odpowiednie opakowanie to połowa sukcesu.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-15 09:36:12
Tagi: torebki, torby, butelki, pakować, zapakowanie